Dla miłośników psów

W ofercie naszego sklepu coś dla siebie znajdą również miłośnicy czworonogów – w tej kategorii postawiliśmy na wysokiej jakości produkty skórzane, na których umieszczone zostały wizerunki różnych ras psów. Bernardyny, psy myśliwskie, mopsy i buldogi, pitbulle, a nawet wilki – wybór portfeli i etui z psami jest niemal nieograniczony!

W swoich produktach połączyliśmy najwyższą estetykę z ponadprzeciętną wytrzymałością. Możesz więc mieć pewność, że postawisz z jednej strony na wyroby niezwykle eleganckie, które wyróżniają się nie tylko pięknymi grawerami, ale również stylowymi kształtami i kolorami, a z drugiej na wyjątkową trwałość. Została ona uzyskana dzięki zastosowaniu w produkcji niezwykle odpornej na uszkodzenia czy działanie wody szlifowanej skóry wołowej – dzięki temu wszystkie dostępne portfele z psami, etui na dokumenty czy okulary, będą towarzyszyć Ci na przestrzeni wielu lat. Co więcej, pozostaną przez cały ten czas funkcjonalne i praktyczne – niezależne od warunków zewnętrznych czy intensywności eksploatacji.

W kategorii dla miłośników i miłośniczek psów nie mogło zabraknąć również ogromnej różnorodności wyrobów – dzięki temu masz możliwość znalezienia etui lub portfela z grawerem o dopasowanym do swoich potrzeb kształcie czy rozmiarze. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru najlepszych wyrobów skórzanych, które dostępne są w bardzo przystępnych cenach!

 

Najczęściej sprzedawane

36
389136389
Marki

Strona 1 z 4 - 329 pozycji razem

Inne produkty

Strona 1 z 4 - 329 pozycji razem