Portfele wędkarskie

Jeżeli jesteś miłośnikiem wędkarstwa i poszukujesz pięknego portfela, który będzie związany z Twoją pasją – świetnie trafiłeś. W tej kategorii naszego sklepu znalazły się najlepsze skórzane portfele męskie z motywami ryb, które poza wyjątkową elegancją, charakteryzuje również wysoka wytrzymałość – dzięki temu zakupiony produkt towarzyszyć Ci będzie przez wiele lat. 

Każdy z dostępnych portfeli dla wędkarzy został wykonany z wysokiej jakości materiału – stosujemy przede wszystkim szlifowaną skórę wołową, która odznacza się ponadprzeciętnymi parametrami wytrzymałościowymi. Jest odporna na rozerwania, zarysowania czy wodę, dlatego też może być wystawiona nawet na działanie trudnych warunków atmosferycznych. W parze z wytrzymałością, idzie wysoka estetyka – grawerowane portfele posiadają motywy ryb. Możesz postawić na produkt z karpiem, szczupakiem, okoniem, sandaczem i nie tylko – wybór jest naprawdę duży.

Portfele męskie to również wysoka funkcjonalność – zostały wyposażone w liczne kieszonki na banknoty, monety, dokumenty oraz karty bankomatowe, dzięki czemu są komfortowe w użytkowaniu. Co więcej, dzięki odpowiedniej konstrukcji każdego portfela dla wędkarza, możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich kosztowności. Zapraszamy do zakupu wszystkich miłośników wędkarstwa i najwyższej jakości wyrobów ze skóry!

 

Najczęściej sprzedawane

36
126136126
Marki

Strona 1 z 1 - 35 pozycji razem

Strona 1 z 1 - 35 pozycji razem