Szanowni klienci, z przyczyn technicznych gwarantujemy dostawę zamówień na Dzień chłopaka tylko u tych zamowień, które zostaną zlożone do 24.września do godziny 15:00. Późniejsze zamówienia mogą nie zostać zrealizowane do Dnia Chlopaka!

Galanteria skórzana dla myśliwych

Nasze wyroby ze skóry, tworzone z najlepszych materiałów i przez cenionych projektantów, cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród myśliwych. Dlatego też stworzyliśmy specjalną kategorię, w której znalazły się najlepsze wyroby dedykowane najbardziej wymagającym Klientom naszego sklepu.

Co znajdziesz w asortymencie? Przede wszystkim przepiękne portfele z grawerami różnych zwierząt, praktyczne etui dla myśliwych na dokumenty, telefon czy okulary, a także skórzane paski. Są wśród nich zarówno produkty dla Pań, jak i Panów – ogromna różnorodność pozwoli Ci znaleźć rozwiązanie o odpowiednim kształcie, wymiarze oraz posiadające dopasowany do Twoich potrzeb motyw. Może to być grawer w postaci dzika, jelenia, bażanta, sarny, wilka, niedźwiedzia i wielu innych zwierząt – sprawdź pełen asortyment i postaw na to, co najlepsze dla Ciebie!

Wszystkie etui i portfele dla myśliwych łączy najwyższa jakość wykonania – dzięki zastosowaniu szlifowanej skóry wołowej, są niezwykle odporne na różnego rodzaju uszkodzenia i działanie wody. W efekcie zachowają swój piękny wygląd oraz funkcjonalność na przestrzeni wielu lat. Atutem naszej oferty są również atrakcyjne ceny – również dzięki temu cieszy się ona tak dużą popularnością wśród Klientów. Sprawdź i postaw na najwyższą jakość, która nie zawiedzie Cię nawet podczas wielogodzinnych polowań!

 

Najczęściej sprzedawane

1
13011130
Marki

Strona 1 z 2 - 141 pozycji razem

Inne produkty

Strona 1 z 2 - 141 pozycji razem