Etui na dokumenty "darz bór"

Brak oceny
 
  • 1 z 5
 

Podczas wypraw na polowanie nietrudno zgubić dokumenty, dlatego też chcąc ochronić je przed tym oraz trudnymi warunkami atmosferycznymi, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości etui dla myśliwych. Prezentowane rozwiązanie dedykowane jest wszystkim mężczyznom, którzy lubią czuć się bezpiecznie i swobodnie, a także chcą stawiać wyłącznie na produkty z górnej półki.

Kolor: brązowy
Wymiar:  12,5 x 8,5 cm

Dostępność W magazynie
Cena 40,65 zł bez VAT
50 zł    
Kod produktu 102-M6P
Kategoria Darz Bór!
 

Etui na dokumenty dla myśliwych wyróżnia się przede wszystkim jakością wykonania – powstało z wysokogatunkowej, szlifowanej skóry wołowej, co czyni je odpornym na różnego rodzaju uszkodzenia. Dzięki odpowiedniej grubości i sztywności, skutecznie ochroni zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, a możliwość jego zamknięcia i schowania do kieszeni (niewielkie wymiary – 12,5 x 8,5 cm), pozwoli Ci w stu procentach zadbać o bezpieczeństwo swoich dokumentów.

W parze z jakością wykonania, idzie tutaj wysoka estetyka – skierowana dla miłośników polowań. Etui dla myśliwych posiada piękny grawer w postaci sarny (z jednej strony) oraz tropów (z drugiej strony), dlatego jest nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również cieszy oczy użytkownika. Wyposażone zostało w 2 kieszenie na dokumenty, 6 kieszeni na karty i dodatkowe 8 kieszeni plastikowych, dlatego pozwoli Ci bezpiecznie nosić przy sobie to, co najcenniejsze.

Jak na tak wysoką jakość wykonania, etui dla myśliwych dostępne jest w bardzo przystępnej cenie!

Kolor: brązowy
Wymiary:  12,5 x 8,5 cm

Etui na dokumenty posiada :

  • 2 kieszenie na dokumenty
  • 6 kieszeni na karty kredytowe, płatnicze, wizytówki itp
  • 8 kieszeni plastikowych na karty

Materiał :
Etui wykonane jest ze szlifowanej skóry bydlęcej najwyższej jakości.

Opakowanie:
Etui zapakowane jest w eleganckie firmowe pudełko.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: