Etui na dokumenty

Etui na dokumenty to niezwykle przydatne rozwiązanie, które pozwoli Ci skutecznie zabezpieczyć i przechować dowód osobisty, karty bankomatowe i inne cenne przedmioty – również podczas wielogodzinnych wypraw w trudnych warunkach. Każdy produkt dostępny w naszej ofercie został wykonany ze szlifowanej skóry wołowej, która odznacza się najlepszymi parametrami wytrzymałościowymi.

Materiał jest przede wszystkim niezwykle odporny na uszkodzenia i wodę, dlatego też zakupione etui na dokumenty będzie towarzyszyć Ci na przestrzeni wielu lat i wciąż będzie prezentować się wyjątkowo – nawet pomimo najbardziej intensywnej eksploatacji. Co więcej, każde z dostępnych w tej kategorii rozwiązań to wyjątkowa estetyka – oferujemy etui z pieskami różnych ras, co będzie doskonałym prezentem dla każdego miłośnika czworonoga. Niezależnie od tego, jaką rasę preferujesz, z pewnością znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie.

 A co z funkcjonalnością? Każde etui z grawerem jest niezwykle praktyczne – posiada wiele kieszonek i w ten sposób umożliwia bezpieczne przechowywanie różnego rodzaju dokumentów. Niewielkie rozmiary powodują natomiast, że bezproblemowo zmieści się do kieszeni spodni, torebki czy plecaka. Najwyższa jakość wykonania idzie w parze z atrakcyjną ceną – dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru odpowiedniego wyrobu ze skóry!

 

Najczęściej sprzedawane

50
5115051
Marki

Strona 1 z 1 - 67 pozycji razem

Strona 1 z 1 - 67 pozycji razem